KONST / Litografier / Färglitografi 13557101
nr 1355 7101
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Waldemarsudde. Motivet: 43x58 cm
måndag 19 oktober 2020
kl 18:06:22
19 okt
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa
Waldemarsudde